“Als verpleegkundige krijg ik hier echt de tijd voor mijn patiënten”

Ik werk nu bijna een jaar als verpleegkundige bij HollandPTC en in die tijd heb ik ontzettend veel geleerd. Ik heb me beziggehouden met het oppakken van projecten, het (her)schrijven van protocollen, het organiseren van netwerkbijeenkomsten en zelfs met het geven van een presentatie op de oncologiedagen in 2024. Het zijn stuk voor stuk waardevolle ervaringen die mijn werk afwisselend en uitdagend maken.

Wat ik het meest waardeer in mijn werk? Dat ik hier als verpleegkundige écht de tijd krijg voor mijn patiënten. Wij zijn er maar een korte periode in hun lange traject, waarin ze onderzoeken, operaties, chemotherapie en uiteindelijk bestraling doorlopen. Maar juist in die korte tijd spelen wij een belangrijke rol. Wij zien patiënten als eerste bij HollandPTC en zijn hun vaste aanspreekpunt. Zo kunnen we snel problemen signaleren en zorgen dat ze de juiste ondersteuning krijgen.

Ook de samenwerking binnen HollandPTC vind ik heel fijn. De lijnen zijn kort, je kent je collega’s en iedereen helpt elkaar waar nodig. Ik ben trots dat ik deel uitmaak van een team van MM’ers, KF’ers, verpleegkundigen en andere collega’s die zich elke dag inzetten voor onze patiënten. Samen zorgen we ervoor dat zij bij HollandPTC op nummer één staan en dat we als organisatie blijven groeien.